SKU: 001-5E700UD
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
155,00 KM
sa PDV-om
9 na zalihi
9 na zalihi
5 Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
UPS Technology Line Interactive
Output Power Capacity 360 W
Maximum Electrical Power Rating 700 VA
Nominal Output Voltage 220/230/240 V
Voltage Phase Single
Status Notification Method LED
Power Features Cold Start
Maximum Output Voltage 240 V
Minimum Output Voltage 220 V
Maximum Output Frequency 60 Hz
Minimum Output Frequency 50 Hz
CEE 7 Schuko 2
Maximum Input Voltage 300 V
Minimum Input Voltage 140 V
Maximum Input Frequency 65 Hz
Minimum Input Frequency 46 Hz
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature 0 °C
Typical Operating Noise Level 25 dB
External Color Black
Mounting Capability Stand Alone
Included Accessories Quick Start Guide
Depth (mm) 288 mm
Height (mm) 148 mm
Width (mm) 100 mm
Nominal Weight 4.3 kg
Warranty Products Returnable Yes
Warranty Term (month) 24 month(s)
Warranty validation Criteria Serial Number
Pack Weight Brutto (kg) 6 kg
Pack Weight Netto (kg) 4.3 kg
Pieces in pack 1
Box Weight Brutto (kg) 6 kg
Retail Packaging Net Weight Carton 1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic 0.7 kg
Packs in Box 1
Package Type Box
0 reviews
0
Još nema recenzija.
Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
Output Power Capacity 360 W
Voltage Phase Single
Status Notification Method LED
Power Features Cold Start
Maximum Output Voltage 240 V
Minimum Output Voltage 220 V
Maximum Output Frequency 60 Hz
Minimum Output Frequency 50 Hz
CEE 7 Schuko 2
Maximum Input Voltage 300 V
Minimum Input Voltage 140 V
Maximum Input Frequency 65 Hz
Minimum Input Frequency 46 Hz
External Color Black
Depth (mm) 288 mm
Height (mm) 148 mm
Width (mm) 100 mm