SKU: 001-9SX1500IR
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
2.446,00 KM
sa PDV-om
3 na zalihi
3 na zalihi
16 Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
UPS Technology Double Conversion Online
Output Power Capacity 1350 W
Maximum Electrical Power Rating 1500 VA
Nominal Output Voltage 200/208/220/230/240/250 V
Voltage Phase Single
Status Notification Method LCD
Power Features Advanced Battery Management (ABM)
Maximum Output Voltage 240 V
Minimum Output Voltage 200 V
Maximum Output Frequency 60 Hz
Minimum Output Frequency 50 Hz
Output Power Connectors Quantity 6
Output Power Connectors Type IEC-320 C13
Maximum Input Voltage 276 V
Minimum Input Voltage 190 V
Maximum Input Frequency 70 Hz
Minimum Input Frequency 40 Hz
Input Power Connectors Quantity 1
Input Power Connectors Type IEC-320 C14
Provides Expansion Slot Standard Modbus
Expansion Slot Quantity 1
Management Port Connector Type RS-232 9-pin D-Sub
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature 0 °C
Typical Operating Noise Level 43 dB
External Color Black/Gray
Mounting Capability Rackmount
Standard Rack Height 2 U
Depth (mm) 438 mm
Height (mm) 86.5 mm
Width (mm) 438 mm
Warranty Products Returnable Yes
Warranty Term (month) 24 month(s)
Warranty validation Criteria Serial Number
Pack Length (mm) 438 mm
Pack Width (mm) 438 mm
Pack Height (mm) 86 mm
Pack Weight Brutto (kg) 22 kg
Pack Weight Netto (kg) 20 kg
Pieces in pack 1
Box Weight Brutto (kg) 22 kg
Retail Packaging Net Weight Carton 1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic 1 kg
Packs in Box 1
Package Type Box
0 reviews
0
Još nema recenzija.
Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
Output Power Capacity 1350 W
Voltage Phase Single
Status Notification Method LCD
Maximum Output Voltage 240 V
Minimum Output Voltage 200 V
Maximum Output Frequency 60 Hz
Minimum Output Frequency 50 Hz
Maximum Input Voltage 276 V
Minimum Input Voltage 190 V
Maximum Input Frequency 70 Hz
Minimum Input Frequency 40 Hz
Expansion Slot Quantity 1
External Color Black/Gray
Mounting Capability Rackmount
Standard Rack Height 2 U
Depth (mm) 438 mm
Height (mm) 86.5 mm
Width (mm) 438 mm
Pack Length (mm) 438 mm
Pack Width (mm) 438 mm
Pack Height (mm) 86 mm