PHILIPS Monitor Evnia 3000 27M2N3501PA 27” Fast IPS, 2560×1440 (QHD), 240Hz (260Hz OC), 0.3ms MPRT (1ms GtG), Adaptive Sync, HDR10, 2xHDMI, 1xDP, Speakers, Full Ergo, 3y
SKU: 001-27M2N3501PA/00
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
385,00 KM
sa PDV-om
4 na zalihi
4 na zalihi
12 Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
EPREL 2336502
Vrsta ekrana LCD
Vrsta IPS
Dijagonala 27”
Vidljiva dijagonala 27”
Raspored piksela Dot Pitch
Razmak piksela 0.2331 mm
Pixel Density 109 ppi
Podrška boje 1.0B
Max. rezolucija 2560×1440
Osvježavanje 260 Hz
Max. H-frekvencija osvježavanja 400 kHz
Min. H-frekvencija osvježavnja 30 kHz
Max. V-frekvencija osvježavanja 260 Hz
Min. V-frekvencija osvježavanja 48 Hz
Svjetlina 300 cd/m^2
Kontrast 1 000 : 1
Max. H-kut 178 °
Max. V-kut 178 °
Odziv 1 ms
Površinska obrada Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25%
Omjer slike 16:9
Ergonomija Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel
Gamut DCI-P3 95%, Adobe RGB 90%, NTSC 105%, sRGB 120%
Format zvučnika Integriran
Audio izlaz Stereo
Izlazna snaga po kanalu 2 W
Izlazna snaga 4 W
DisplayPort 1
HDMI 2 (HDMI (Type A))
Headphones 1 (3.5-mm mini jack)
Vrsta napajanja Napajanje
Napajanje Interni
Max. ulazna frekvencija 60 Hz
Max. ulazni napon 240 V
Min. ulazna frekvencija 50 Hz
Min. ulazni napon 100 V
Potrošnja 35 W
Potrošnja u mirovanju 0.5 W
Energy Label F
EPREL 2336502
Kabeli Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel
Dodaci Stalak, Dokumentacija
Postavljanje Stol/Zid
Sigurnosne značajke Kensington
VESA 100x100mm
Sukladnost VESA FDMI
Boja White
MTBF 50000 h
Max. radna temperatura 40 °C
Min. radna temperatura okoline 0 °C
Max. neradna temperatura 60 °C
Min. neradna temperatura -20 °C
Max. radna vlažnost 80 %
Min. radna vlažnost 20 %
Max. radna visina 3568 m
Dubina (mm) 60 mm
Visina (mm) 368 mm
Širina (mm) 614 mm
Težina 3.88 kg
Dubina (mm) 261 mm
Visina (mm) 519 mm
Širina (mm) 614 mm
Težina 5.66 kg
Jamstvo u Hrvatskoj Da
Jamstveni rok (mjeseci) 36 mjeseci(a)
Validacija jamstva Serijski broj
Dužina (mm) 730 mm
Širina (mm) 455 mm
Visina (mm) 139 mm
Bruto težina (kg) 8.39 kg
Neto težina (kg) 5.66 kg
Količina u pakiranju 1
Bruto težina kutije (kg) 8.39 kg
Količina u kutiji 1
Vrsta pakiranja Box
EAN kod 8721038004304
0 reviews
0
Još nema recenzija.
Budi prvi koji će recenzirati “PHILIPS Monitor Evnia 3000 27M2N3501PA 27” Fast IPS, 2560×1440 (QHD), 240Hz (260Hz OC), 0.3ms MPRT (1ms GtG), Adaptive Sync, HDR10, 2xHDMI, 1xDP, Speakers, Full Ergo, 3y”
Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
Vrsta ekrana LCD
Vrsta IPS
Dijagonala 27”
Vidljiva dijagonala 27”
Raspored piksela Dot Pitch
Razmak piksela 0.2331 mm
Pixel Density 109 ppi
Podrška boje 1.0B
Max. rezolucija 2560×1440
Osvježavanje 260 Hz
Svjetlina 300 cd/m^2
Kontrast 1 000 : 1
Max. H-kut 178 °
Max. V-kut 178 °
Odziv 1 ms
Omjer slike 16:9
Format zvučnika Integriran
Audio izlaz Stereo
Izlazna snaga po kanalu 2 W
Izlazna snaga 4 W
DisplayPort 1
HDMI 2 (HDMI (Type A))
Vrsta napajanja Napajanje
Napajanje Interni
Max. ulazna frekvencija 60 Hz
Max. ulazni napon 240 V
Min. ulazna frekvencija 50 Hz
Min. ulazni napon 100 V
Potrošnja 35 W
Potrošnja u mirovanju 0.5 W
Energy Label F
Dodaci Stalak, Dokumentacija
Postavljanje Stol/Zid
Sigurnosne značajke Kensington
VESA 100x100mm
Sukladnost VESA FDMI
Boja White
MTBF 50000 h
Max. radna temperatura 40 °C
Max. neradna temperatura 60 °C
Max. radna vlažnost 80 %
Min. radna vlažnost 20 %
Max. radna visina 3568 m
Dubina (mm) 60 mm
Visina (mm) 368 mm
Širina (mm) 614 mm
Težina 3.88 kg
Dubina (mm) 261 mm
Visina (mm) 519 mm
Širina (mm) 614 mm
Težina 5.66 kg
Jamstvo u Hrvatskoj Da
Dužina (mm) 730 mm
Širina (mm) 455 mm
Visina (mm) 139 mm
Bruto težina (kg) 8.39 kg
Neto težina (kg) 5.66 kg
Količina u pakiranju 1
Količina u kutiji 1
Vrsta pakiranja Box
EAN kod 8721038004304
Specifikacije
Overview
Processor
Display
RAM
Storage
Video Card
Connectivity
Features
Battery
General
Ocjene korisnika
0 reviews
0
Još nema recenzija.