Philips TAH3209BG/00 Bluetooth On-ear wireless headphones, beige
SKU:
001-TAH3209BG/00
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
64,00 KM
sa PDV-om
5 na zalihi
5 na zalihi
12
Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
Ocjenjeno 0 od 5
0 reviews
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
Ocjenjeno 2 od 5
Ocjenjeno 1 od 5
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
| Audio System Type | Headphones |
| Namjena | Cellular Phone PC Tablet |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Format | Supra-aural (on-ear) |
| Promjer zvučnika | 32 mm |
| Acoustic Design | Closed |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Osjetljivost | 112 dB |
| Impedancija | 32 Ω |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Built-in |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Format | Integriran |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 10 m |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth® Profiles Supported | A2DP AVRCP HFP |
| Napajanje | Vanjski |
| Priključak napajanja | 1 |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija baterije | Lithium Polymer |
| Battery Average Run Time | 25 h |
| Kapacitet baterije | 600 mAh |
| Battery Recharge |
| Audio kontrole | Volume Play/Pause Calls |
| Značajke | Voice Assistant Button Foldable Design Clear Calls |
| Dužina kabela | 2 m |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Boja | Beige |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Kabeli | USB Type C Cable |
| Voice Assistant Support | Siri Google Assistant |
| Dubina (mm) | 42.5 mm |
| Visina (mm) | 155 mm |
| Širina (mm) | 176 mm |
| Maximum Weight | 0.16 |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 50 mm |
| Širina (mm) | 180 mm |
| Visina (mm) | 251 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.178 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 200 mm |
| Širina kutije (mm) | 170 mm |
| Visina kutije (mm) | 285 mm |