Philips TAH3209WT/00 Bluetooth On-ear wireless headphones, white
SKU: 001-TAH3209WT/00
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
64,00 KM
sa PDV-om
5 na zalihi
5 na zalihi
9 Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
Audio System Type Headphones
Namjena Cellular Phone
PC Tablet
Connectivity Technology Wireless
Wireless Technology Bluetooth
Format Supra-aural (on-ear)
Promjer zvučnika 32 mm
Acoustic Design Closed
Mount Type Head-band
Audio izlaz Stereo
Osjetljivost 112 dB
Impedancija 32 Ω
Headphones Technology Dynamic
Frekvencijski odziv 20Hz-20kHz
Komponente sustava 2 Speakers
Format mikrofona Built-in
Vrsta mreže Bluetooth Adapter
Format Integriran
Max. domet (otvoreni prostor) 10 m
Networking Compliant Standards Bluetooth 5.3
Bluetooth® Profiles Supported A2DP
AVRCP
HFP
Napajanje Vanjski
Priključak napajanja 1
Vrsta priključka napajanja USB-C
Tehnologija baterije Lithium Polymer
Battery Average Run Time 25 h
Kapacitet baterije 600 mAh
Battery Recharge
  • Max 2 h
  • Audio kontrole Volume
    Play/Pause
    Calls
    Značajke Foldable Design
    Clear Calls
    Dužina kabela 2 m
    Ugrađeni uređaji LED indikator
    Boja Silk White
    Dodaci Brzi priručnik
    Kabeli USB Type C Cable
    Voice Assistant Support Siri
    Google Assistant
    Dubina (mm) 42.5 mm
    Visina (mm) 155 mm
    Širina (mm) 176 mm
    Težina 0.16 kg
    Jamstvo u Hrvatskoj Da
    Jamstveni rok (mjeseci) 24 mjeseci(a)
    Validacija jamstva Serijski broj
    Širina (mm) 180 mm
    Bruto težina (kg) 0.3 kg
    Neto težina (kg) 0.178 kg
    Količina u pakiranju 1
    Širina kutije (mm) 170 mm
    Bruto težina kutije (kg) 1.17 kg
    Težina kartona 0.178 kg
    Težina plastike 0.125 kg
    Količina u kutiji 3
    Količna pakiranja na paleti 1
    Vrsta pakiranja Maloprodajno
    EAN kod 4895229139725
    0 reviews
    0
    Još nema recenzija.
    Budi prvi koji će recenzirati “Philips TAH3209WT/00 Bluetooth On-ear wireless headphones, white”
    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
    Plaćanje i dostava
    Naručivanje artikla
    Plaćanje
    Isporuka
    Reklamacije
    · Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
    · Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
    · Subota i nedjelja su neradni dani.
    · Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
    Opis
    Audio System Type Headphones
    Namjena Cellular Phone
    PC Tablet
    Wireless Technology Bluetooth
    Format Supra-aural (on-ear)
    Promjer zvučnika 32 mm
    Acoustic Design Closed
    Mount Type Head-band
    Audio izlaz Stereo
    Osjetljivost 112 dB
    Impedancija 32 Ω
    Headphones Technology Dynamic
    Frekvencijski odziv 20Hz-20kHz
    Komponente sustava 2 Speakers
    Format mikrofona Built-in
    Vrsta mreže Bluetooth Adapter
    Format Integriran
    AVRCP
    HFP
    Napajanje Vanjski
    Priključak napajanja 1
    Battery Average Run Time 25 h
    Kapacitet baterije 600 mAh
    Battery Recharge
  • Max 2 h
  • Audio kontrole Volume
    Play/Pause
    Calls
    Značajke Foldable Design
    Clear Calls
    Dužina kabela 2 m
    Ugrađeni uređaji LED indikator
    Boja Silk White
    Dodaci Brzi priručnik
    Kabeli USB Type C Cable
    Voice Assistant Support Siri
    Google Assistant
    Dubina (mm) 42.5 mm
    Visina (mm) 155 mm
    Širina (mm) 176 mm
    Težina 0.16 kg
    Jamstvo u Hrvatskoj Da
    Širina (mm) 180 mm
    Bruto težina (kg) 0.3 kg
    Neto težina (kg) 0.178 kg
    Količina u pakiranju 1
    Širina kutije (mm) 170 mm