Philips TV LED 55PUS9010/12, The One, QLED AMBILIGHT 4K TV, 139 cm (55”), 144Hz, VRR, FreeSync Smart platform Titan OS, P5 Image processor, Dolby Vision and Atmos
SKU: 001-55PUS9010/12
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1.415,00 KM
sa PDV-om
5 na zalihi
5 na zalihi
17 Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
Vrsta ekrana QLED
Tehnologija TFT Active Matrix
Dijagonala 55”
Vidljiva dijagonala 55”
Raspored piksela Dot Pitch
Razmak piksela 0.3171 mm
Max. rezolucija 3840×2160
Osvježavanje 144 Hz
Omjer slike 16:9
Značajke HDCP Ready
Off Timer
Ultra HD
Eco Mode
AMD FreeSync Technology
VRR Technology
TV Tuner Da
Analog Video Format PAL
SECAM
Digital Television Standard DVB-T
DVB-S
DVB-S2
DVB-T2
DVB-C
DVB-T2 HD
Format zvučnika Integriran
Audio izlaz 2 Channels
Izlazna snaga 40 W
Storage Type Flash Memory
Kapacitet 8 GB
LAN Da
Wi-Fi IEEE 802.11ac Wi-Fi 5
Bluetooth Bluetooth 5.2
HDMI 4 (HDMI (Type A))
USB 2 (USB 2.0 (type A))
CI/PCMCIA 1
Satellite Connector 1
Antenna 1
Headphones 1 (3.5-mm minijack)
LAN 1 (RJ-45)
Operativni sustav Titan OS
Voice Assistant Support Amazon Alexa
Google Assistant
Vrsta napajanja Napajanje
Max. ulazna frekvencija 60 Hz
Min. ulazna frekvencija 50 Hz
Min. ulazni napon 100 V
Max. ulazni napon 240 V
Potrošnja u mirovanju 0.3 W
Kabeli Power Cord
Dodaci Remote Control, Stalak, 2 AAA Batteries, Priručnik, Sigurnosni list
Postavljanje Stol/Zid
VESA 200x300mm
Sukladnost VESA FDMI
Širina (mm) 1231 mm
Težina 15.12 kg
Dubina (mm) 257 mm
Visina (mm) 780 mm
Širina (mm) 1231 mm
Težina 17.62 kg
Jamstvo u Hrvatskoj Da
Jamstveni rok (mjeseci) 24 mjeseci(a)
Validacija jamstva Serijski broj
Dužina (mm) 1 mm
Širina (mm) 1 mm
Visina (mm) 1 mm
Bruto težina (kg) 1 kg
Neto težina (kg) 1 kg
Količina u pakiranju 1
Bruto težina kutije (kg) 1 kg
Količina u kutiji 1
Vrsta pakiranja Box
EAN kod 8718863046340
0 reviews
0
Još nema recenzija.
Budi prvi koji će recenzirati “Philips TV LED 55PUS9010/12, The One, QLED AMBILIGHT 4K TV, 139 cm (55”), 144Hz, VRR, FreeSync Smart platform Titan OS, P5 Image processor, Dolby Vision and Atmos”
Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
Vrsta ekrana QLED
Tehnologija TFT Active Matrix
Dijagonala 55”
Vidljiva dijagonala 55”
Raspored piksela Dot Pitch
Razmak piksela 0.3171 mm
Max. rezolucija 3840×2160
Osvježavanje 144 Hz
Omjer slike 16:9
Značajke HDCP Ready
Off Timer
Ultra HD
Eco Mode
AMD FreeSync Technology
VRR Technology
TV Tuner Da
Analog Video Format PAL
SECAM
DVB-S
DVB-S2
DVB-T2
DVB-C
DVB-T2 HD
Format zvučnika Integriran
Audio izlaz 2 Channels
Izlazna snaga 40 W
Storage Type Flash Memory
Kapacitet 8 GB
LAN Da
Wi-Fi IEEE 802.11ac Wi-Fi 5
Bluetooth Bluetooth 5.2
HDMI 4 (HDMI (Type A))
USB 2 (USB 2.0 (type A))
CI/PCMCIA 1
Satellite Connector 1
Antenna 1
Headphones 1 (3.5-mm minijack)
LAN 1 (RJ-45)
Operativni sustav Titan OS
Google Assistant
Vrsta napajanja Napajanje
Max. ulazna frekvencija 60 Hz
Min. ulazna frekvencija 50 Hz
Min. ulazni napon 100 V
Max. ulazni napon 240 V
Potrošnja u mirovanju 0.3 W
Kabeli Power Cord
Postavljanje Stol/Zid
VESA 200x300mm
Sukladnost VESA FDMI
Širina (mm) 1231 mm
Dubina (mm) 257 mm
Visina (mm) 780 mm
Širina (mm) 1231 mm
Jamstvo u Hrvatskoj Da
Dužina (mm) 1 mm
Širina (mm) 1 mm
Visina (mm) 1 mm
Bruto težina (kg) 1 kg
Neto težina (kg) 1 kg
Količina u pakiranju 1
Bruto težina kutije (kg) 1 kg
Količina u kutiji 1
Vrsta pakiranja Box
EAN kod 8718863046340
Specifikacije
Overview
Processor
Display
RAM
Storage
Video Card
Connectivity
Features
Battery
General
Ocjene korisnika
0 reviews
0
Još nema recenzija.