SKU:
001-5E900UI
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
187,00 KM
sa PDV-om
9 na zalihi
9 na zalihi
9
Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
Ocjenjeno 0 od 5
0 reviews
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
Ocjenjeno 2 od 5
Ocjenjeno 1 od 5
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
| UPS Technology | Line Interactive |
| Output Power Capacity | 480 W |
| Maximum Electrical Power Rating | 900 VA |
| Nominal Output Voltage | 220/230/240 V |
| Voltage Phase | Single |
| Status Notification Method | LED |
| Power Features | Automatic Voltage Regulator |
| Maximum Output Voltage | 240 V |
| Minimum Output Voltage | 220 V |
| Output Power Connectors Quantity | 4 |
| Output Power Connectors Type | IEC-320 C13 |
| Maximum Input Voltage | 300 V |
| Minimum Input Voltage | 140 V |
| Maximum Input Frequency | 65 Hz |
| Minimum Input Frequency | 46 Hz |
| Battery Backup Time at Full Load | 24 min |
| External Color | Black |
| Mounting Capability | Desktop |
| Included Accessories | Documentation |
| Depth (mm) | 148 mm |
| Height (mm) | 288 mm |
| Width (mm) | 100 mm |