SKU: 001-5SC1500IR
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1.750,00 KM
sa PDV-om
2 na zalihi
2 na zalihi
19 Osoba trenutno gleda ovaj proizvod!
Metode plaćanja:
UPS Technology Line Interactive
Output Power Capacity 1050 W
Maximum Electrical Power Rating 1500 VA
Nominal Output Voltage 220/230/240 V
Certifications CE, CB
Output Waveform Pure Sinewave
Maximum Output Voltage 240 V
Minimum Output Voltage 220 V
Maximum Output Frequency 60 Hz
Minimum Output Frequency 50 Hz
Output Power Connectors Quantity 8
Output Power Connectors Type IEC-320 C13
Maximum Input Voltage 276 V
Minimum Input Voltage 184 V
Maximum Input Frequency 65 Hz
Minimum Input Frequency 45 Hz
Input Power Connectors Quantity 1
Input Power Connectors Type IEC-320 C14
Battery Location internal
Management Port Quantity 2
Management Port Connector Type RS-232 9-pin D-Sub
USB 4-pin
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature 0 °C
Typical Operating Noise Level 45 dB
External Color Black
Mounting Capability Rackmount
Depth (mm) 405 mm
Height (mm) 86.2 mm
Width (mm) 440 mm
Nominal Weight 17.78 kg
Warranty Products Returnable Yes
Warranty Term (month) 24 month(s)
Warranty validation Criteria Serial Number
Pack Weight Brutto (kg) 22.1 kg
Pieces in pack 1
Box Weight Brutto (kg) 22.1 kg
Packs in Box 1
Package Type Box
0 reviews
0
Još nema recenzija.
Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
Plaćanje i dostava
Naručivanje artikla
Plaćanje
Isporuka
Reklamacije
· Cijena dostave je 13,00 KM po jednoj pošiljci, za male pakete od 0,25m3 do 25kg.
· Cijena za velike pakete se posebno formira, a dogovara se sa kupcem prije dostave na adresu.
· Subota i nedjelja su neradni dani.
· Dostava narudžbi s web shop-a u PConer poslovnice je besplatna za sve kupce.
Opis
Output Power Capacity 1050 W
Certifications CE, CB
Output Waveform Pure Sinewave
Maximum Output Voltage 240 V
Minimum Output Voltage 220 V
Maximum Output Frequency 60 Hz
Minimum Output Frequency 50 Hz
Maximum Input Voltage 276 V
Minimum Input Voltage 184 V
Maximum Input Frequency 65 Hz
Minimum Input Frequency 45 Hz
Battery Location internal
Management Port Quantity 2
USB 4-pin
External Color Black
Mounting Capability Rackmount
Depth (mm) 405 mm
Height (mm) 86.2 mm
Width (mm) 440 mm